10:00-20:00 Пн. - Сб.
При замовленні від 1000 грн.
Впродовж 14 днів
Sivga Audio P-II є чудовим вибором для тих, хто шукає якісні навушники зі стильним дизайном і високою якістю звуку. Ці навушники мають дуже красивий зовнішній вигляд, який схожий на той, що мають деякі дорожчі моделі від Audeze. Крім того, вони виготовляються з високоякісних матеріалів, таких як дерево і метал.
Внутрішня конструкція Sivga Audio P-II також досить складна, що дозволяє досягти відмінної якості звуку. Вони мають планарний випромінювач розміром 97х76мм, що забезпечує якісний звук на високих і низьких частотах.
Навушники Sivga Audio P-II також досить комфортні в носінні, завдяки ергономічній формі амбушюрів, які виконані з комбінації протеїнової шкіри та тканини. Вони також мають наповнювач з ефектом пам’яті, що забезпечує максимальний комфорт під час носіння.
У загальному, Sivga Audio P-II - це дуже якісні навушники зі стильним дизайном та високою якістю звуку, які можуть бути чудовим вибором для аудіофілів, які цінують не тільки якість звуку, але й дизайн своєї аудіотехніки.
| Виробник | Sivga Audio |
| Тип підключення | Дротовий (з'ємний) |
| Тип драйвера | Ізодинамічний (магнітопланар) |
| Частотний діапазон, Гц | 20-40000 |
| Чутливість, Дб | 98 |
| Опір, Ом | 32 |
| Роз'єм | 2.5мм - 4.4мм |
| Матеріал корпуса | Метал, дерево |
| Гарантія | 12 міс. |
| Звукове оформлення | Відкриті |
Audeze EL-8 Closed-Back B-stock
15 400 грн.
10 252 грн.
45 907 грн.
8 723 грн.
This is Photoshops version of Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum ”

© 2011-2026 "PORTA™"- якісний звук за доступною ціною!
На голове сидят удобно, с небольшой приятной тяжестью, посадка не утомляет и не имеет хорошую плотность, ушам жарко не будет.
По звучанию. С самого начала звук кажется чуть блеклым и крикливым, но через минут 20-30 раскрывается. Первое что бросается в уши, очень приличная детальность, на уровне Сундары. Тональность ближе к нейтральной. Баса достаточно, он быстрый, появляется в полной мере и в полном весе там, где должен быть, приятно звучат бас гитары. Про середину особо не чего сказать, хорошая, полноценная планарная середина может быть совсем чуть утоплена. Высокие очень воздушные и детальные, есть небольшой пик примерно 10-11 кгц.
Сцена обычная, на мой взгляд естественная, наверно точная. Слушать приятно любые жанры, но больше всего заходит рок 70х, видимо из воздуха на верхах.
Відповісти